Sebastian Haller gati pas 2 operacioneve, sulmuesi: Mezi pres t'iu shoh

Sebastian Haller gati pas 2 operacioneve, sulmuesi: Mezi pres t'iu shoh

Sebastian Haller

Sebastian Haller është rikthyer të stërvitet me Borussia Dortmund. Sulmuesi kaloi muaj të vështirë në 2022, teksa pas kalimit nga Ajax te Dortmund për 31 milionë euro u diagnostikua me tumor në testikuj. Pas dy operacioneve sulmuesi edhe muaj më parë u kthye në stërvitje, teksa u ndal sërish pas pak kohe.

Tanimë duket se Haller është gati dhe këtë gjë e konfirmon në kanalet e komunikimit, duke pritur debutimin me verdhezinjtë në Bundesligë.

“Gëzuar Vitin e Ri të gjithëve! Dhe për mua nis shumë mirë 2023, sepse do të thotë rikthim në fushë! I kaluari nuk ka qenë viti më i lehtë, por më ka përgatitur të përballem me të gjitha sfidat e reja që më presin. Mezi pres t’iu shoh përsëri të gjithëve”, shkruan Haller në rrjetet sociale.

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Nga se shkaktohet paraliza e gjumit dhe çfarë ndodh gjatë saj

Nga se shkaktohet paraliza e gjumit dhe çfarë ndodh gjatë saj