Sekuestrohen 1000 rrënjë kanabisi në Skrapar, autori në kërkim

Sekuestrohen 1000 rrënjë kanabisi në Skrapar, autori në kërkim

Droga

SKRAPAR- Një operacion është zhvilluar nga policia e Beratit ku janë sekuestruar 1000 rrënjë kanabisi. Kanabisi është sekuestruar në një fshat të Skraparit dhe është shpallur në kërkim autori Oltion Gjoni.

Sapo pikasi forcat e policisë, Gjoni arriti të largohej.

Operacioni është ende në vijim.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për të mësuar më shumë detaje nga operacioni.

G.MO/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Atentati ndaj Trump, Macron: Tragjedi për demokracinë

Atentati ndaj Trump, Macron: Tragjedi për demokracinë