Sekuestrohen katër armë zjarri dhe kanabis, dy të arrestuar në Durrës dhe Memaliaj

Armët dhe kanabisi i sekuestruar në Memaliaj

MEMALIAJ-Goditet një tjetër rast i armëmbajtjes pa leje dhe shpërndarjes së drogave në doza të vogla, ndërsa një person është arrestuar nga policia.

I arrestuari është A. Ç. 32 vjeç, banues në fshatin Krahës 1, ndërsa iu sekuestruan 3 armë, një pistoletë "Zastava", një armë gjahu teke, një pushkë sportive dhe 20 doza kanabis.

Ndërkohë që në Durrës sot u arrestua një 38-vjeçar po për armëmbajtje pa leje.

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Gjykata Kushtetuese do e shkarkojë presidentin Meta ?

Komento

Komente

  • Miri: 19/02/2020 09:43

    E gjithë Shqiperia perendimore me armë e droge e mbushure me minje. Kryeson Vlora!

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Nesër studentët kthehen në auditorë, Ministria e Arsimit: Vaksinohuni, qëllimi nuk është të nxjerrim vetëm shkencëtarë por edhe qytetarë