Sëmundja e rëndë i mori jetën, Meta për Devolen: Sa shumë trishtim! Sikur të na thoje se bëre shaka

Sëmundja e rëndë i mori jetën, Meta për Devolen: Sa shumë trishtim! Sikur të na thoje se bëre shaka

Koco Devole

Presidenti Ilir Meta ka reaguar për ndarjen nga jeta të aktorit të njohur Koço Devole. Për të ky lajm i hidhur përcjell shumë trishtim.

"Sa shumë trishtim nga ky lajm! Sikur të na thoje se bëre shaka, nga ato të kripurat, që ti na bëje gjithmonë!
Humori dhe arti shqiptar padyshim humbën një prej kolosëve dhe figurave më të dashura, i cili do të na mungojë të gjithëve. Familjes Devole, të afërmve dhe gjithë artistëve ju shpreh ngushëllimet më të ndjera!
Do të kujtojmë gjithmonë duke qeshur i dashur Koço! U prehsh në paqe", shkruan Meta.


Lajmi kryesor:

Prej 1 jave në intubim pasi u infektua me Covid, sëmundja e rëndë i merr jetën ikonës së humorit shqiptar Koço Devole! Rama: U prehsh në paqe


  • Sondazhi i ditës:

    Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?×

Lajmi i fundit

Media franceze EnVols: Zbuloni Ksamilin, plazhi më i bukur në Shqipëri

Media franceze EnVols: Zbuloni Ksamilin, plazhi më i bukur në Shqipëri