‘Sfidoi’ frikën me muzikë, djaloshi i vogël këndon mbi krevatin e spitalit ku ishte shtruar në Brazil

BRAZIL- Të rritur dhe të vegjël kanë frikë kur vjen puna për të mjekët, po vogëlushi Miguel përbënë një përjashtim pasi ka mbajtur koncertin e tij muzikor ndërsa ishte i shtruar në një spital në Brazil.

Ai u shtrua për trajtimin e gastroenteritit, sidoqoftë siç duket e dhe nga videoja e publikuar në rrjet, Miguel nuk e la sëmundjen ta mërziste por e ktheu ditën e tij në spital në një ditë argëtimi për atë dhe njerëzit rreth tij.

Djaloshi i vogël sapo doli kënga e tij e preferuar në Tv, nuk mund t’i rezistonte dhe u çuar menjëherë për të performuar mbi krevatin e spitalit.

Videoja e tij është bërë tepër virale në rrjet.

J.GJ./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush pas zhvillimit të dy Kuvendeve PD do të jetë?×

Lajmi i fundit

John

SHBA do të shtyjë Gjermaninë që të ndalojë Nord Stream 2 nëse Rusia sulmon Ukrainën