Shakira fajëson Pique: Po më tërhiqte për poshtë, tani mund të punoj

Shakira fajëson Pique: Po më tërhiqte për poshtë, tani mund të punoj

Pique dhe Shakira

Shakira dhe Pique kanë qenë një nga çiftet më të përfolura që pas tradhtisë së futbollistit dhe romancën e re që ai nisi me Clara Chia.

Këngëtarja ka qenë e ftuar në emisionin e Jimmy Fallon dhe akuzoi ish-partnerin e saj, Gerard Pique se ky i fundit i ka komplikuar jetën profesionale.

Kur u pyet se pse u deshën më shumë se 7 vjet për të nxjerrë një album të ri, ajo u përgjigj se përgjegjës ishte "burri".

“Po nxirrja këngë aty-këtu, por ishte shumë e vështirë për mua të ndërtoja një pjesë të punës. Ishte për shkak të burrit. Tani nuk kam burrë. Po, burri po më tërhiqte poshtë. Tani jam e lirë. Tani mund të punoj vërtet”, shprehet Shakira.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Motivi i divorcit: Ajo e tradhëtonte natën partinë dhe e dridhte me SPAK

Motivi i divorcit: Ajo e tradhëtonte natën partinë dhe e dridhte me SPAK