Shakira, harron Pique, në lidhje dashurie me aktorin 16 vite më të ri

Shakira, harron Pique, në lidhje dashurie me aktorin 16 vite më të ri

Shakira dhe Lucien Laviscud

Ylli i popit Shakira e ka mbyllur plotësisht historinë e dashurisë disavjeçare me futbollistin Gerard Pique. Nga raportimet e mediave të huaja, ylli kolumbian dhe aktori britanik Lucien Laviscud janë në një marrëdhënie.

Dyshja janë takuar në xhirimet e videoklipit të këngës më të re të këngëtares me Cardi B, ‘Punteria’.

Sipas një burimi të Daily Mail, “miqtë e saj janë të shqetësuar pasi besojnë se aktori po përdor Shakirën për të fituar më shumë famë”. I njëjti burim thotë se “Shakira dëshiron dëshpërimisht të bie në dashuri”, ndaj rrethi i saj i ngushtë ka rezerva për romancën e tyre.

31 vjeçari mori famë nga seriali në ‘Emily in Paris’ në rolin e Alfie.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Fullkrug nderon 'Panzerat' në limte, Gjermania barazon 1-1 me Zvicrën dhe del e para në Grupin A! Skoci 0-1 Hungari, trishtohet Shqipëria

Euro 2024/ Fullkrug nderon 'Panzerat' në limte, Gjermania barazon 1-1 me Zvicrën dhe del e para në Grupin A! Skoci 0-1 Hungari, trishtohet Shqipëria