Shakira lë pas ndarjen me Pique, shihet në krahët e një tjetër sportisti

Shakira lë pas ndarjen me Pique, shihet në krahët e një tjetër sportisti

Pas ndarjes nga Gerard Pique, duket se vëmendjen e Shakirës e ka tërhequr piloti, Lewis Hamilton.

Mediat po flasim për një flirt, ndërsa të afërm të dyshes, thonë së janë në fazën e njohjes.

“Ata po kalojnë kohë së bashku dhe janë në fazën e njohjes. Janë në një flirt argëtues”, ka thënë për People një burim që i njeh të dy.

Lajmi vjen pasi ylli kolumbian ishte në Barcelonë të Spanjës për të marrë pjesë në Çmimin e Madh të Spanjës në F1.

Më pas çifti doli për darkë me një grup të përbashkët. Në një foto të shpërndarë në Instagram nga Hamilton, ai shihet krah këngëtares kolumbiane.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Luajnë kundër kampionëve në Korçë, Ivan Gvozdenovic: Skënderbeu kërkon fitoren

Luajnë kundër kampionëve në Korçë, Ivan Gvozdenovic: Skënderbeu kërkon fitoren