Shakira rikthehet! Ndez rrjetin me postimin e saj dhe sapo zbuloi diçka të re (FOTO)

Këngëtarja kolumbiane, Shakira u riaktivizua në rrejtët sociale me disa postime super sensuala. Ajo ka treguar per 57 milionë ndjekësit e saj super format trupore me një bikini rozë.

Ndër të tjera ajo ka pyetur fansat nëse u pëlqen puna e saj, pasi këtë kostum banje e kishte dizenjuar vetë. Pasi ka fituar zemrat e shumë njerëzve si këngëtare dhe kërcimtare, tani është koha të tregojë talentin e saj si stiliste.

1/3
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se forcat politike do arrijnë marrëveshje për çështjen e listave?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Qëlloi me thikë dhe dhunoi barbarisht të moshuarin, publikohen pamjet e arrestimit të Rizan Aliut