VIDEO /Shenjat e plumbave në xhama dhe kangjella, pamjet pas të shtënave drejt Top Channel

 

Report Tv ka siguruar pamjet pranë godinës së Top Channel që u godit me armë dhe për pasojë ndërroi jetë roja i sigurisë Pal Kola, 60 vjeç. Në pamje duken shenjat e plumbave në kangjella dhe xhamat e godinës. Drejt godinës u qëllua me breshëri kallashnikovi dhe në vendngjarje mbetën 25 gëzhoja.


Lajmi kryesor:

Breshëri kallashnikovi drejt Top Channel, pranë Big Brother! Vritet roja, po ngrohej në kabinë! Dyshohet se autorët ikën drejt Vlorës dhe hodhën një armë në ferra


A.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Arrestohet Dako, Po i përmbush SPAK pritshmëritë në luftën ndaj korrupsionit?×

Lajmi i fundit

Mbledhja e Kryesisë së PD, Taulanda Jupi: Të përgatitet struktura e partisë për zgjedhje të brendshme dhe kryetar partie

Mbledhja e Kryesisë së PD, Taulanda Jupi: Të përgatitet struktura e partisë për zgjedhje të brendshme dhe kryetar partie