Egla merr mesazhet prekëse nga nëna dhe vëllai i saj, nuk i mban dot lotët

Egla merr mesazhet prekëse nga nëna dhe vëllai i saj, nuk i mban dot lotët

Egla Ceno

Nëna dhe vëllai i saj, surprizuan me dy mesazhe emocionuese në “Big Love” aktoren Egla Ceno.

Banorja nuk mundi t’i mbaj dot lotët, duke mos lexuar dot me zë, por u ndihmua nga Juli. 

“Egla e mamit. Unë jam shumë mirë, prandaj dua që rrugëtimin tënd drejt finales ta ndjekësh sa më e qetë. Të uroj me gjithë zemër fitoren se je një vajzë që di të kujdesesh për njerëzit e tu të afërm, me karakter të fortë dhe virtyte të veçanta në shoqëri. Edhe një herë për mua mos u shqetëso se i kam harxhuar të gjitha. Të puth maku”,  shkruan në mesazh nëna e Eglës.

“Shëndet. Hajt se kemi të tjera, po hë. As kemi as mbarojnë”, i përgjigjet ajo.

“Egla të kesh një motër si ti është privilegj! Kurrë s’më zhgënjeve pavarësisht vështirësive e stërkëmbshave që të kanë vendosur. Unë e di se ti lufton e vetme, por mos harro, unë do të jem mburoja jote duke qenë përherë aty për ty. Të dua pafund, je krenaria ime, Miri“, shkruan vëllai i Eglës.

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • '":;,;: 24/04/2024 09:55

    Mu ma hjekun trunin mos me pa ma televizor per tan jeten kur lexojn sms te bigu qe dergojn femna si Egla je model I femnes Shqipare e kisha me dasht me te ngja ty etj etj!!!!mama mia.....

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord që personat e së njëjtës gjini të martohen ligjërisht?×

Lajmi i fundit

Durrës/ 24-vjeçari plagoset me armë zjarri, paraqitet në spital! Rrethanat e paqarta

Durrës/ 24-vjeçari plagoset me armë zjarri, paraqitet në spital! Rrethanat e paqarta