Sherr mes deputetëve të PD në Kuvend! Alibeaj-Shehut: Mos ma bëj dorën ashtu legen

Sherr mes deputetëve të PD në Kuvend! Alibeaj-Shehut: Mos ma bëj dorën ashtu legen

Enkelejd Alibeaj dhe Tritan Shehu

Seanca e sotme ka sjellë përplasje mes vetë deputetëve të PD-së. Kjo sepse grupi i Sali Berishës është future në listën e diskutantëve jashtë grupeve parlamentare. Kjo ka bërë që deputetët e Berishës të ngrenë zëri në Kuvend.

Alibeaj-Shehut: Mos ma bëj dorën ashtu legen


Lajmi kryesor:

VIDEO nga sherri brenda PD-së në Kuvend! Deputetët e Berishës: Pse na keni hequr nga grupi? Alibeaj: Mos ma bëj dorën ashtu o legen! Nikolla përjashton Nokën


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Njihuni me bujkun nga Ndroqi që nuk i braktisi tokat! Sinan Lika flet në ‘Një nga Ne’: Po punove arrin diçka

Njihuni me bujkun nga Ndroqi që nuk i braktisi tokat! Sinan Lika flet në ‘Një nga Ne’: Po punove arrin diçka