Sherr mes dy personash në Delvinë, i riu plagos me sende të forta 50-vjeçarinm dërgohet me urgjencë në Tiranë

Foto ilustruese

Foto ilustruese

Një sherr mes një të riu rreth 25 vjeç dhe një burri rreth 50 vjeç ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Delvinës.

Sherri ka degraduar në përdorimin e dhunës, ku si pasojë 50-vjeçari ka marrë dëmtime të rënda në fytyrë dhe është transferuar në Tiranë për ndërhyrje mjekësore.

Pas ngjarjes Policia ka shoqëruar të riun në Komisariat dhe vijon hetimet për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A bënë zgjedhjen e duhur demokratët duke rikthyer në krye Sali Berishën?×

Lajmi i fundit

John

Ministrja e Jashtme: Ekzitson vullneti i mirë për zgjidhjen e ligjit luftës dhe çështjen e pronave me çamët