Sherr në Malësi të Madhe, plagoset një 65-vjeçar me drapër, kapet autori

Një person në Malësinë e Madhe është plagosur me drapër. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:00 të ditës së sotme në fshatin Vukpalaj të Malësisë së Madhe.

Sipas policisë i plagosur ka mbetur shtetasi me iniciale Gj. P. 65 vjeç i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve në Spital. Ndërsa sipas burimeve të Report Tv ngjarja ka ndodhur për shkak të një konflikti të çastit.

Menjëherë kanë shkuar shërbimet e Policisë ku kanë identifikuar si autor të dyshuar shtetasin A. P. 25 vjeç, banues në fshatin Vukpalaj, i cili u shoqërua në Komisariatin e Policisë Malësi e Madhe.

 

d.ba./E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të hapen klubet e natës, diskotekat dhe të lejohet muzika?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

'I dhanë 140 plumba', Berisha zbulon porosinë që i dha Azem Hajdarit para vrasjes: Ja dy mënyrat që të shpëtosh