Sherr në mes të qytetit të Fierit, 29-vjeçari godet me kaçavidë 40-vjeçarin! Çfarë u gjet në vendngjarje

Një debat për motive banale ka shkaktuar sherr me kaçavida në qendër të qytetit të Fierit. Ngjarja ndodhi rreth orës 9:20, në rrugën "Jakova Xoxa". 29-vjeçari i identifikuar si R.Ç., pas një konflikti të çastit, ka goditur me sende të forta, 40-vjeçarin e identifikuar si F. Sh., 40 vjeç, i cili është dëmtuar në dorë.

Pas shërrit, në vendngjarje ka mbërritur policia dhe ka gjetur një cekan, një kacavidë dhe kapuç. Në komisariat është shoqëruar 29-vjeçari. 

Ndërkohë grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.î

 

A.M./LR/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kualifikueset e Euro 2024, kush e fiton ndeshjen Poloni-Shqipëri?×

Lajmi i fundit

‘Një periudhë shumë e rëndësishme po hapet për ju, parashikimi i horoskopit për sot

‘Një periudhë shumë e rëndësishme po hapet për ju, parashikimi i horoskopit për sot