Sherr për pronën/ Goditet me mjete të forta 50-vjeçari, në pranga një person

Sherr për pronën/ Goditet me mjete të forta 50-vjeçari, në pranga një person

Foto ilustruese

Policia ka arrestuar një 21-vjecar dhe ka vënë nën hetim katër persona të tjerë pasi, pas një konflikti me një 50-vjeçar në qytetin e Librazhdit.

Autorët kanë qëlluar me mjete të forta shtetasin 50-vjeçar.

Mësohet se konflikti ka ndodhur për motive pronësie.

Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Elbasan.

/b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

20 persona në pranga dhe 4 në kërkim për shpërndarjen e drogës në Tiranë, prokuroria: Përdorëm metoda speciale hetimi për të zbuluar dy grupet kriminale

20 persona në pranga dhe 4 në kërkim për shpërndarjen e drogës në Tiranë, prokuroria: Përdorëm metoda speciale hetimi për të zbuluar dy grupet kriminale