Sherri mes Çollakut dhe Sulës, reagon Braçe: Revolucioni nuk e paska pushim sot! Dhunë ndaj çdo deputeti, përfshirë të partisë së tyre

Sherri mes Çollakut dhe Sulës, reagon Braçe: Revolucioni nuk e paska pushim sot! Dhunë ndaj çdo deputeti, përfshirë të partisë së tyre

1698337713_Brace1068x6211.png

Deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe ka reaguar për përplasjen fizike mes deputetëve të opozitës Kreshnik Çollaku dhe Dashnor Sula.

Në një reagim të bërë në rrjetet sociale, Braçe shkruan se nga si pasojë e ‘revolucionit’ të paralajmëruar nga Rithemelimi, po ushtrohet dhunë edhe ndaj deputetëve të partisë Demokratike.

Reagimi i Braçes në Facebook:

REVOLUCIONI NUK E PASKA PUSHIM SOT;

PO C’INTEGRON KOMISIONIN E INTEGRIMIT!

DHUNE TERESIHT FIZIKE, NJE PER NJE, MBI CDO DEPUTET, PERFSHI DHE DEPUTETET E PARTISE SE TYRE!

Shiheni MILICINE FASHISTE NE AKSION!


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Grupi i Berishës bllokon komisionin për Çështjet Europiane! Përplasje mes deputetëve demokratë, Sula-Çollakut: Ta pres fytin, ik o legen!


B.V/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Baton Haxhiu gënjeu, në SPAK ishte pyetur për Ilir Metën, në maj deklaroi se kishte shkuar për intervistë

Baton Haxhiu gënjeu, në SPAK ishte pyetur për Ilir Metën, në maj deklaroi se kishte shkuar për intervistë