Arrestohet i riu në Sarandë! Doli nga spitali dhe i përplasi makinën 59-vjeçarit, e qëlloi edhe me gurë

Arrestohet i riu në Sarandë! Doli nga spitali dhe i përplasi makinën 59-vjeçarit, e qëlloi edhe me gurë

Policia ka arrestuar 38-vjeçarin Erlind Rumanin ndërsa për 59-vjeçarin R.B, për të cilin çështja ka shkuar në Prokurorinë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Sarandë për hetime të mëtejshme. Ata u përfshinë në sherr dy herë brenda ditës këtë të diel. Rumani akuzohet për veprat penale "Moskallëzimi i krimit", "Shkatërrimi i pronës" dhe "Vetëgjyqësia".


Lajmi kryesor:

Sherr dy herë brenda ditës në Sarandë/ Arresohet i riu, del nga spitali dhe përplas makinën e 59-vjeçarit, e qëllon edhe me gurë


S.C/A.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Samiti për demokraci, Osmani thirrje vendeve që nuk e njohin Kosovën: Njihni shtetësinë tonë! Do fitoni aleat të përkushtuar, jo vetëm një vend mik

Samiti për demokraci, Osmani thirrje vendeve që nuk e njohin Kosovën: Njihni shtetësinë tonë! Do fitoni aleat të përkushtuar, jo vetëm një vend mik