Shikoni sa janë rritur djemtë e Shakirës dhe Pique (FOTO)

Milan dhe Sasha Pique u rishfaqën në rrjetet sociale. Shikoni sa janë rritur dy djemtë e çiftit të njohur Shakira dhe Gerard Pique.

Këngëtarja kolumbiane dhe dhe futbollisti spanjoll kanë ndarë një foto familjare. ‘Familja’ ka shkruar futbollisti 32 vjeçar, Pique.

Fotoja e fundit e fëmijëve të tyre u publikua në fund të vitit 2018.

Fëmijët e tyre tërhoqen vëmendjen e fansave të cilët kanë pushtuar rrjetin me komentet për familjen e bashkuar të çiftiti të njohur.

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se forcat politike do arrijnë marrëveshje për çështjen e listave?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Shtyhet për në orën 13:00 seanca për Fjolla Morinën