Shikoni sa janë rritur djemtë e Shakirës dhe Pique (FOTO)

Milan dhe Sasha Pique u rishfaqën në rrjetet sociale. Shikoni sa janë rritur dy djemtë e çiftit të njohur Shakira dhe Gerard Pique.

Këngëtarja kolumbiane dhe dhe futbollisti spanjoll kanë ndarë një foto familjare. ‘Familja’ ka shkruar futbollisti 32 vjeçar, Pique.

Fotoja e fundit e fëmijëve të tyre u publikua në fund të vitit 2018.

Fëmijët e tyre tërhoqen vëmendjen e fansave të cilët kanë pushtuar rrjetin me komentet për familjen e bashkuar të çiftiti të njohur.

A.P./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    COVID-19/ Ju duket i drejtë vendimi për shtyrjen pa afat të masave kufizuese?

Komento