Shishtaveveci zbardhet nga dëbora, reshje shiu në zonat e ulëta (FOTO)

Zonat malore në qarkun e Kukësit janë 'zgjuar' mëngjesin e sotëm të mbuluar nga reshjet e dëborës. Në Shishtave trashësia e dëborës ka arritur në 10 cm. Rrugët janë të qarkullueshme, ndërsa deri tani nuk raportohet për probleme. Ndërkohë që në zonat e ulëta vijojnë reshjet e shiut.


Lajmi kryesor:

Tirana 'zgjohet' nga breshëri! Kukësi, Korça, Elbasani dhe Bulqiza zbardhen nga dëbora! (VIDEO)


Ora 09:24
Shishtaveveci zbardhet nga dëbora, reshje shiu në qytetin e Kukësit

Bora në Shishtavec

1 / 7

Bora në Shishtavec

2 / 7

Bora në Shishtavec

3 / 7

Bora në Shishtavec

4 / 7

Shiu në Kukës

5 / 7

Shiu në Kukës

6 / 7

Shiu në Kukës

7 / 7
m.v./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të pranojnë institucionet shtetërore ulje të pagave si kontribut për situatën e krijuar nga COVID-19?