Shisnin kokainë në lokalet e natës, ja kush janë 15 të arrestuarit në Tiranë (EMRAT)

 

15 persona kanë rënë në pranga ditën e sotme pas një operacioni nga Policia e Tiranës, pasi shpërndanin kokainë në lokalet e Tiranës. Report Tv ka zbardhur emrat e 15 të arrestuarve. 

Si rezultat i operacionit policor antidrogë të koduar “TENTAKULAT”, u vunë në pranga shtetasit: 

1. Erkin Hima 
2. Edis Hallkokondi 
3. Rando Muçollari 
4. Arlend Muçollari 
5. Lubjan Heri 
6. Sergej Muhollari 
7. Emiljano Karaj 
8. Henri Katroshi 
9. Igli Eski 
10. Reshit Kurteshi 
11.Devis Zypçe 
12. Klajdi Papa 
13. Armand Sula 
14. K. Begaj (femër)
15. Bledar Krasniqi


Lajmi kryesor:

Goditet grupi që shiste kokainë në lokalet e natës dhe në afërsi të shkollave në Tiranë, 15 të arrestuar (EMRAT)


SI.E./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet ti jepet Bashës një shans tjetër për të drejtuar PD-në?×

Lajmi i fundit

Grupi parlamentar i PD me qëndrim zyrtar: Të formohet një grup pune për bashkimin e partisë dhe nisjen e procesit të zgjedhjes së kryetarit

Grupi parlamentar i PD me qëndrim zyrtar: Të formohet një grup pune për bashkimin e partisë dhe nisjen e procesit të zgjedhjes së kryetarit