Shiste kokainë dhe kanabis në lokalin e tij pranë shkollave, arrestohet 26 vjeçari në Korçë (EMRI)

Shiste kokainë dhe kanabis në lokalin e tij pranë shkollave, arrestohet 26 vjeçari në Korçë (EMRI)

Foto ilustruese

Një 26 vjeçar është arrestuar nga policia e Korçës pasi shpërndante drogëra të forta në lokalin e tij pranë shkollës. Në pranga ka rënë Isuf Dermishllari i cili shiste kokainë dhe kanabis të ndarë në doza në afërsi të shkollave.

Gjatë kontrollit të bërë në lokalin e tij, u gjetën dhe u sekuestruan lëndë narkotike kokainë dhe kanabis të ndarë në doza gati për shitje.

Policia sekuestroi edhe një shumë parash që dyshohet se i riu i kishte përfituar nga shitja e drogës.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Fantazia e Berishës: Shkëlzeni në SPAK s’është asgjë para ‘Ramës në aeroport…’!

Fantazia e Berishës: Shkëlzeni në SPAK s’është asgjë para ‘Ramës në aeroport…’!