Shkaktoi aksidentin e rëndë në Tiranë, Ajas Sulejmani gjobitet me 105 mijë lekë, i hiqet patenta për 2 vite

Shkaktoi aksidentin e rëndë në Tiranë, Ajas Sulejmani gjobitet me 105 mijë lekë, i hiqet patenta për 2 vite

1652019192_ajassulejmani.jpg

Ajas Sulejmani është gjobitur me 105 mijë lekë dhe i është hequr patenta për 2 vite për aksidentin e rëndë që shkaktoi ditën e djeshme në rrugën e Kavajës.

Shkelje semafori, aksidentim i këmbësorëve, mosdhënie ndihme për të aksidentuarit, largim nga vendi i aksidentit pa njoftuar organet kompetente dhe drejtim mjeti nën efektin e lëndëve narkotike janë shkeljet që ka kryer.

 

 


Lajmi kryesor:

I droguar me vajzën e vogël në makinë, veprimet e Sulejmanit pas aksidentit: Mori të bijën dhe u fut mes rrugicave, një i afërm i çoi në spital! Gjobitet me 105 mijë lekë, i hiqet patenta për 2 vite


/Sh.Sh/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Presidenti Biden tërhiqet nga gara: Çfarë ndodh tani?

Presidenti Biden tërhiqet nga gara: Çfarë ndodh tani?