Shkëlqen Dua Lipa, si u veshën yjet në tapetin e kuq të çmimeve ‘Grammy’! Maska anti-COVID kombinohet me fustanin

Ceremonia e ndarjes së çmimeve ‘Grammy’ është një nga mbrëmjen më të rëndësishme për muzikën botërore, ku artistët shpërblehen punën e bërë përgjatë një viti, por sigurisht bukuria qëndron edhe në tapetin e kuq. Duke respektuar masat anti-COVID, yjet parakaluan në tapetin e kuq, Beyonce dhe Taylor Swift kishin zgjedhur një look jo shumë glamuroz, e ndërsa shqiptarja Dua Lipa erdhi paksa më estravagande. 


Lajmi kryesor:

FITUESIT e çmimeve ‘Grammy’/ Beyonce dhe Taylor Swift bëjnë historinë, rrëmben trofe dhe Dua Lipa


Ora 08:33
Shkëlqen Dua Lipa, si u veshën yjet në tapetin e kuq të çmimeve ‘Grammy’! Maska anti-COVID kombinohet me fustanin (FOTO)
1 / 22
2 / 22
3 / 22
4 / 22
5 / 22
6 / 22
7 / 22
8 / 22
9 / 22
10 / 22
11 / 22
12 / 22
13 / 22
14 / 22
15 / 22
16 / 22
17 / 22
18 / 22
19 / 22
20 / 22
21 / 22
22 / 22
B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se deputetët e opozitës duhet të jenë në Kuvend dhe të mos e braktisin atë në legjislaturën e re?×

Lajmi i fundit

John

PD akuza: Tom Doshi bleu vota me para cash e kërcënoi votuesit në njësinë 4 në Tiranë! E kallëzuan 3 javë para zgjedhjeve në SPAK, por nuk u hetua