Shkodër/ I vendosi gjobë triçiklit, drejtuesi i mjetit godet me grushte efektivin! I thyen nofullën

Foto ilustruese

SHKODËR - Një efektiv i policisë rrugore është dhunuar nga një person në Shkodër pasditen e djeshme (8 tetor).

Indrit Shtegu ka qëlluar me grushte në fytyrë efektivin Hysni Idrizi duke i thyer nofullën. Aktualisht autori është ende në kërkim.

Sherri ka nisur pasi efektivi i rrugores gjobiti Indritin për një triçikël të cilin e kishte parkuar keq.

Pas gjobës të dy janë konfliktuar e më pas Indriti ka filluar të godasë me grushte efektivin duke i shkaktuar plagë.

Ai është dërguar menjëherë në spital ndërkohë që autori është larguar nga vendi i ngjarjes dhe ndodhet ende në kërkim.

E.M./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A është rimëkëmbur ekonomia juaj familjare pas vështirësive të hasura gjatë pandemisë?

Komento

Komente

 • Sufi: 09/10/2020 10:02

  Shtriheni ne dru are trimin qe godet policine e shtetit .Sduhet guxoje asnje te ve dire mbi uniformen e shtetit

  Përgjigju
  • Gazi: 11/10/2020 09:15

   Mire ja ka bere

 • Alb: 09/10/2020 09:57

  Polici per ca ka pistoleten ne brez. Merrin shemudhe nge policija amerikane.

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Sa ndikon te vendimet e Ramës? Linda Rama: S’ka rëndësi kush ka të drejtë, por që të shkohet drejt së drejtës