Shpërndante droga të forta në Tiranë, policia arreston 30 vjeçarin! I sekuestrohen doza kokaine gati për t’u shitur (EMRI)

Shpërndante droga të forta në Tiranë, policia arreston 30 vjeçarin! I sekuestrohen doza kokaine gati për t’u shitur (EMRI)

Dozat e kokainës të sekuestruara

Një 30 vjeçar i cili shpërndante kokainë në Tiranë është arrestuar nga policia. I riu i identifikuar si Erand Shullazi, banues në kryeqytet, merrej me shpërndarjen e drogërave të forta. Gjatë kontrollit në automjetin e tij u sekuestrua 90 gram kokainë e ndarë në doza gati për t’u shitur.

Në Unazën e Re, policia ka ndaluar makinën që drejtohej nga 30 vjeçari dhe pas kontrollit të bërë, i janë gjetur sasi kokaine, një pjesë e ndarë në doza gati për shitje dhe një peshore elektronike.

Sipas hetimeve të policisë, Erand Shullazi shpërndante kokainën kryesisht në zonën e Unazës së Re.

Dozat e kokainës të sekuestruara

Lajmi në përditësim...

B.V/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

'Federata sjell arbitra që tallen me ne', presidenti i Flamurtarit: Çfarë presin këta, të marr pushkën?

'Federata sjell arbitra që tallen me ne', presidenti i Flamurtarit: Çfarë presin këta, të marr pushkën?