Përfshihet nga flakët bombola në një banesë në Fier, lëndohen i moshuari, tentoi ta nxirrte jashtë

Përfshihet nga flakët bombola në një banesë në Fier, lëndohen i moshuari, tentoi ta nxirrte jashtë

Foto ilustruese

FIER- Një bombol gazi është përfshirë nga flakët në një banesë në katin e dytë të një pallati në lagjen 29 Nëntori, në Fier. Në momentin e incidentit në banesë ndodheshin një çift të moshuarish.

I zoti i shtëpisë Y.M  në përpjekkej për të larguar bombolën, ka pësuar dëmtime në duar. I lënduari ndodhet në spitalin rajonal të Fierit, aty edhe ku po merr shërbimin e nevojshëm mjekësor.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe zjarrëfikëset, të cilët bënë të mundur fikjen e zjarrit.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pritet konferenca e parë ndërqeveritare, mendoni se Shqipëria bëhet anëtare e BE në një kohë të shkurtër?×

Lajmi i fundit

John

Siguria në plazhe, fillon patrullimi me biçikleta i Policisë