Shpërthen kioska e kokoshkave në parkun e Liqenin Artificial! Video në momentin kur merr flakë

TIRANË- Kioska e kokoshkave në Liqenin Artificial të Tiranës ka shpërthyer në flakë. Në videon e sjellë në "Report Tv", shikohet se si tymi ka kapluar të gjithë makinerinë e kokoshkave.

Nuk dihet se çfarë mund ta ketë shkaktuar zjarrin. Qytetarët po mundohen që të shuajnë flakët.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet