Shpërthimi me tritol/ Në shtëpinë e Talo Çelës s'banonte njeri, në zonë s'ka kamera sigurie! Banesa 150 metra larg vendit ku iu ekzekutua i vëllai

Foto nga shtepia e Talo Celes

Në shtëpinë e Talo Çelës ku iu vu tritol sot në orët e para të mëngjesit nuk banonte asnjeri.

Në zonën ku ndodhet shtëpia nuk ka banesa të tjera dhe as kamera të cilat mund të kenë filmuar autorin, kësisoj kjo do ta bëjë më të vështirë të gjendet se kush fshihet pas ngjarjes.

Ndërkaq gazetari i Report Tv mëson se shtëpia  ndhodhet shumë pranë me vendin ku është ekzekutuar vëllai i tij Talos,Bujar Çela. Shtëpia ndodhet 150 metra larg vendit ku iu ekzekutua i vëllai.


Lajmi kryesor:

Një muaj më parë i ekzekutuan vëllanë/ Shpërthim në shtëpinë e Talo Çelës, në oborr u gjet 2.8 kg tritol i paplasur! I shumëkërkuari e kontrollon nga arratia me kamera (VIDEO)


Be.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është gati Shqipëria për sezonin e ri turistik?×

Lajmi i fundit

John

Ekzekutimi në Elbana/ Dalin pamjet, kjo është makina e djegur që dyshohet se i përket autorëve