Shpërthen bombola e gazit në Roskovec, dëme të shumta materiale

Foto nga vendi i ngjarjes

ROSKOVEC- Një bombol gazi ka shpërthyer në një banesë në fshatit Kuman të Roskovecit, duke shkaktuar dëme të shumta materiale. Bombola ka shpërthyer në kuzhinë nuk ka pasur njerëz në banesë e nuk ka të lënduar. 
Sipas gazetarit të Report TV, ka patur për dëme të shumta materiale dhe forcat zjarrëfikesë të Roskovecit ndodhen në vendngjarje. Nuk dihen ende shkaqet e shpërthimit të bombolës.

Kujtojmë që shpërthimi i bombolës në një argjendari në zonën e Bllokut në Tiranë në korrik, i mori jetën pronares dhe u plagosën bashkëshorti, punonjësja dhe dy kalimtarë.

Foto nga vendi i ngjarjes

/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Parakalimi i gabuar shkakton aksident në Berat, fatmirësisht pa të lënduar