Shqipëria kalon në avantazh në minutën e 32 me Rei Manaj

Kombëtarja shqiptare ka kaluar në avantazh në minutën e '32 me Rei Manaj. Ka qenë Rei Manaj i cili ka zhbllokuar sfidën me San Marinon dhe ka kaluar në avantazh kuqezinjtë. Pas një asisti të Bares me kokë, sulmuesi i kombëtares ka përfiton brenda zonës, duke goditur saktë.

 


Lajmi kryesor:

Shqipëria me 'goleadë' ndaj San Marinos, i shënon 5 gola me Manajn, Laçin, Brojën, Hysajn dhe Uzunin


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush Kushtetuta vetëm duhet ndryshuar apo duhet një e re?×

Lajmi i fundit

John

Pas vrasjes së kineastes, Alec Baldwin fotografohet me djalin dhe bashkëshortin e viktimës afër vendit ku ndodhi tragjedia