Shqiptarët fitojnë dy medalje dhe 'çmendin' rusët me shqiponjën në Moskë (FOTO)

Nxënësit shqiptarë kanë fituar dy medalje bronzi në Olimpiadën e Metropoleve nga e gjithë bota që u zhvillua në Moskë. Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka postuar fotot e tyre në faqen e tij në rrjetet sociale duke i uruar për suksesin.

"Ju kujtohet grupi i nxënësve të Tiranës që Bashkia i mbështeti për Olimpiadën e Metropoleve nga e gjithë bota në Moskë?

Fituan 2 medalje bronzi! Deni Mastori në Kimi dhe Arkid Kaleci në Informatikë. Provë se kush është i mirë dhe punëtor, herët a vonë ia del me sukses! BRAVO!" shkruan Veliaj.

Ora 13:38
Shqiptarët fitojnë dy medalje dhe 'çmendin' rusët me shqiponjën në Moskë (FOTO)
1 / 5
2 / 5
3 / 5
4 / 5
5 / 5
/b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Lui: 09/09/2019 14:38

    Krenare per ju dhe urojme gjithmone e me shume medalje ne te ardhmen. Dhe shpresojme te kontribuoni per Shqiperine sepse Shqiperia per ju ka nevoje me shume se se sa per futboll (sigurisht dhe per sport).

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Rishfaqen nostalgjikët e diktatorit, a duhet bërë dekomunistizimi i shoqërisë shqiptare?×

Lajmi i fundit

John

Masat anti COVID/ Gjykata Kushtetuese Gjermane: Nuk janë shkelur të drejtat e njeriut