Shqiptari rrëmben, përdhunon dhe më pas i djeg flokët gruas 28-vjeçare greke! Arratia i zgjat vetëm disa orë

Shqiptari rrëmben, përdhunon dhe më pas i djeg flokët gruas 28-vjeçare greke! Arratia i zgjat vetëm disa orë

Foto ilustruese

Në Greqi një 33-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia pas denoncimit të bërë nga bashkëshortja e tij 28 vjeçare për rrahje brutale.

28 vjeçarja ka raportuar në polici se 33-vjeçari ka ruajtur çdo lëvizje të saj dhe sapo ajo ka dalë jashtë, ai e ka kapur me forcë dhe e ka çuar me makinë në një vend të shkretë, në Almyri të Korinthit, dhe pasi kanë debatuar e ka rrahur në mënyrë brutale ku dhe i dogji flokët me çakmak.

Sipas raportimit të saj dyert e makinës ishin të mbyllura dhe ka marrë goditje me grushte nga 33-vjeçari në kokë dhe në trup, i cili e ka zhveshur dhe u ka vënë flakën flokëve të saj. Pas kësaj ai e ka dërguar me forcë në shtëpinë e prindërve të tij dhe e përdhunoi.

Ai u zhduk për disa orë, por policia e prangosi 33-vjeçarin, i cili do dërgohet në gjykatë.

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Bandat survejojnë Policinë, a është ky triumf i krimit ndaj shtetit?×

Lajmi i fundit

Shkon në 92 numri i të vdekurve nga shpërthimi në një xhami në Pakistan, në vend flitet për ‘krizën e sigurisë kombëtare’

Shkon në 92 numri i të vdekurve nga shpërthimi në një xhami në Pakistan, në vend flitet për ‘krizën e sigurisë kombëtare’