Shtëpia luksoze brenda një kamioni mallrash (FOTO)

Kamioni-shtëpi

Një kamion i madh mallrash është kthyer në shtëpinë e  një familjeje australiane prej 8 anëtarësh.

Nga jashtë duket si kamion i thjeshtë, por në brendësi është shumë luksoze.

Kamioni është ndërtuar nga SLRV Expedition Vehicles dhe ka dy kate.

Brenda ka një dhomë  ndenjeje, tualet, dhomë gjumi të madhe për prindërit dhe një dhomë tjetër gjumi për fëmijët.

Shtëpia e lëvizshme ka kushtuar 2 milionë dollarë dhe është dashur më shumë e një vit që të ndërtohet.

Ora 14:57
Shtëpia luksoze brenda një kamioni mallrash
1/9
  • Sondazhi i ditës:

    Atentate mafioze dhe vrasje, a ndiheni të rrezikuar nga kriminaliteti në rritje?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Raporti i DASH për lirinë e besimit: Probleme të trashëguara në Shqipëri dhe në Kosovë