Shtyhet për nesër mbledhja e komisionit hetimor TIMS! Emrat e dëshmitarëve

Shtyhet për nesër mbledhja e komisionit hetimor TIMS! Emrat e dëshmitarëve

Komisioni Hetimor i TIMS, foto arkiv

Shtyhet për nesër mbledhja e komisionit hetimor parlamentar për TIMS. Shkak janë bër kërkesat e dëshmitarëve, por dhe agjenda e ngarkuar parlamentare e anëtarëve të komisionit, informon kryesia e Kuvendit.

Mbledhja me të njejtin rend dite do të zhvillohet ditën e Martë, datë 11.06.2024

 Ora 12:00 - Z. Ardit Muço, Ish Përgjegjës i Sektorit IT në Policinë e Shtetit;

Ora 13:00 – Z. Besjan Tanuzi, Ish Drejtor i Sistemeve, në Policinë e Shtetit;

Ora 14:00 – Znj. Ervina Gjana, Drejtore e Krimit Kibernetik, në Policinë e Shtetit.

S.G/SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi kërkon që Greqia të heqë ligjin e luftës, si e vlerësoni?



×

Lajmi i fundit

Spahiu: Qeveria presion Arben Shehut të KLSH sepse denoncoi Ilir Beqjan

Spahiu: Qeveria presion Arben Shehut të KLSH sepse denoncoi Ilir Beqjan