'Shuarja' e Devoles, Basha: Humbi jetën tragjikisht në betejë me Covid! Ngushëllime familjes

'Shuarja' e Devoles, Basha: Humbi jetën tragjikisht në betejë me Covid! Ngushëllime familjes

Lulzim Basha

Arti shqiptar këtë të dielë është në zi pasi u nda nga jeta aktori i njohur Koço Devole.

Për këtë lajm të hidhur ka reaguar edhe kreu demokrat Lulzim Basha i cili i shpreh ngushëllime familjes dhe të afërmive të Devoles.

"Ngushëllimet e mija për familjen, të afërmit dhe miqtë e aktorit të madh të humorit shqiptar Koço Devole që humbi jetën tragjikisht në betejë me Covid19. U prehtë në paqe", shkruan Basha.


Lajmi kryesor:

Prej 1 jave në intubim pasi u infektua me Covid, sëmundja e rëndë i merr jetën ikonës së humorit shqiptar Koço Devole! Rama: U prehsh në paqe


  • Sondazhi i ditës:

    Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?×

Lajmi i fundit

Magji?! Fjoralba Ponari gjen flokë dhe nyje në kutinë e dhuratës

Magji?! Fjoralba Ponari gjen flokë dhe nyje në kutinë e dhuratës