Shugurimi ipeshkvnor i Imzot Arjan Dodaj bën bashkë politikën shqiptare

TIRANË- Shugurimi ipeshkvnor i Imzot Arjan Dodaj ka bërë bashkë figurat kryesore të politikës shqiptare.

Mësohet se në katedralen katolike “Shen Pali” u zhvillua një meshë e shenjtë, ku të pranishëm janë presidenti Ilir Meta, kryedemokrati, Lulzim Basha, zv.kryeministri Erion Braçe , por edhe ministra të tjerë të qeverisë Rama.

 I pranishëm gjithashtu ishte dhe si dhe ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj. Ndërkohë, kreu i qeverisë shqiptare nuk ka qenë i pranishëm për shkak se ndodhet në Greqi.

1600163095_IM.jpeg

1600163119_I.jpeg

 

B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me pragun elektoral 1% ashtu siç propozon opozita parlamentare?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

40 viktima në 24 orë/ Britania e Madhe shton listën e karantinës së detyruar