'Si do të zhvillohet protesta e Berishës dhe Metës pa lejen e policisë?', temat që do diskutohen sonte në 'Repolitix' në orën 21:00

“Qeveria merr masat për samitin e 6 dhjetorit me BE-në ndërsa opozita nuk heq dorë nga protesta. Ndërsa Tirana kalon në nivelin më të lartë të sigurisë, mbetet ende e paqartë sesi do të zhvillohet protesta e Berishës dhe Metës në Bulevard pa lejen e policisë”. Kjo është një nga temat që do të diskutohet mbrëmjen e sotme në Report Tv në emsionin ‘Repolitix’, ora 21:00.

Në pjesën e dytë të ‘Repolitix’ do të flitet për masat e para të prokurorisë për skandalin e hakerimit të të dhënave të shtetit. Kush janë 5 të akuzuarit dhe a mund të parandalohej sulmi kibernetik iranian?

/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Himarë/ Sekuestrohen 247.000 m2 prona në vlerë 35 milionë euro, u përvetësuan me dokumente të falsifikuara

Himarë/ Sekuestrohen 247.000 m2 prona në vlerë 35 milionë euro, u përvetësuan me dokumente të falsifikuara