Si duket stadiumi “Arena Kombëtare”, Rama publikon pamjet

Kryeministri Edi Rama, ka publikuar mëngjesin e ditës së sotme një video të stadiumit të ri kombëtar, “Arena Kombëtare”.

Nga pamjet e publikuara nga Rama, duket se stadiumit po i jepet dora e fundit, ndërsa të dielën pritet që të zhvillohet ndeshje testuese Vllaznia-Poloni për femra.

Ndeshja e parë zyrtare që mund të luhet në stadiumin e ri, nëse do të bëhet gati, do të jetë  me 17 nëntor mes Shqipërisë dhe Francës.

/b.ha./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të ketë ndryshime në qeveri?

Komento

Komente

 • Komurristat: 06/11/2019 17:30

  Te dhjefsha Edver Ramen edhe juve propagandistat dhe ndyresirat komurriste.

  Përgjigju
 • Fredi: 06/11/2019 09:54

  Në as i ven t botës nuk ndodh qe i kryeminister publikon nji stadium në profilin e tij. Vetem ne Shqipni ndodh kjo

  Përgjigju
 • Viza: 06/11/2019 09:28

  Po vizat e bardha ku vajten?apo ska ardh furnizimi akoma. Po sprish pun edhe pa vijezime,rendesi ka mbaroi kulla

  Përgjigju
  • Ed psikopati: 06/11/2019 18:38

   Te jete per ate Ed Ramen ai as vizat nuk i ben se don te vjedhi ku ti dali hesapi...shikoja c'fare surrati ka ai Ed. Ed Rama e ka fytyren sikur kullot ne plera, tamam hajdut rilindas...

  • Toni: 06/11/2019 15:14

   Vizat u jane vene budallenjve qe s’dine ku te kapen dhe merren me kullen(hotel Marriot) qe ne fakt eshte lekdhenesi qe beri te mundur ndertimin e stadiumit! Sa te shkrete jeni o zhurmuesa “demokratike”...×

Lajmi i fundit

John

Durrës/ Zjarri 'përpin' tre banesa! 3 makina zjarrfikëse në 'luftë' me flakët...s'raportohet për të lënduar