Si reagoi kur e mori vesh që do të bëhej stërgjysh? Do kënaqeni nga reagimi i gjyshit të Ledrit (FOTO)

Si reagoi kur e mori vesh që do të bëhej stërgjysh? Do kënaqeni nga reagimi i gjyshit të Ledrit (FOTO)

Sara Hoxha dhe Ledri Vula

TIRANË- Reagim si ky me siguri nuk keni parë ndonjëherë. Sara, e dashura e Ledrit ka treguar se si ka reaguar gjyqi i këngëtari kur ka marrë vesh që do të bëhet stërgjysh.

Gjyshi ka thyer pjatat nga gëzimi dhe Sara këtë moment e ka ruajtur dhe e ka ndarë edhe më miqtë e saj në rrjetet sociale.

"Ka më cute se kaq. Thyerje pjatash", ka shkruar Sara.

1/2
B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë