Si të lajmë duart? Orgesa Zaimi dhe të vegjlit e saj na tregojnë mënyrën!

Orgesa Zaimi dhe Bora e Kroni janë sensibilizuar se mënyra më e mirë për të luftuar virusin korona është të rrimë në shtëpi dhe të lajmë shpesh duart. 

Mënyrën e larjes së tyre e tregojnë edhe për ndjekësit e tyre në Instagram.


Lajmi kryesor:

Nën tingujt e muzikës! Artistët të karantinuar sjellin 'copëza arti'


D.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të përdoret teknologjia në Zgjedhje?×

Lajmi i fundit

John

Gazetari i CNN arrestohet gjatë raportimit të protestave në SHBA për vdekjen e afrikano-amerikanit