Siç e nisi, Rama e mbyll fjalën e tij po me patronazhistët: Kanë tre ditë kohë për të provuar se nuk ka gjumë! S'do reshtim trokitjet derë më derë (VIDEO)

Me patronazhistët e ka mbyllur kreu i PS-së, Edi Rama, fjalën e tij në përmbyllje të fushatës në Tiranë, me të cilët edhe e nisi këtë aktivitet të madh.

Rama tha se ata kanë 3 ditë e 3 netë kohë për të provuar se nuk ka gjumë, ndërsa shtoi se nuk do të ndalojnë trokitjet derë më derë për të kërkuar vota për PS-në.

"Patronazhistë kanë këto tre ditë e tre netë ditët dhe netët e tyre, kohën kur karakteri i tyre duhet të provojë se nuk ka gjumë, nuk ka gjumë dhe nuk do të reshtim trokitjet derë më derë, në telefonat e të gjithë miqve, trokitjet kudo ku njihni njerëz jashtë Shqipërisë, kërkojini të telefonojnë ata që janë këtu. Padiskutim mos e harroni për asnjë moment, ka vetëm një numër që jeni ju, është numri 12 ", tha Rama.


Lajmi kryesor:

PS mbyll fushatën në Tiranë, Rama: Ne e ardhmja, PD e shkuara! 25 prilli dita e çlirimit nga demoni Berisha! Basha duket europian, por është korrier i të kaluarës (VIDEO)


J.SH./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Përmirësimi i situatës nga COVID-19, a mendoni se duhet të lehtësohen masat kufizuese?×

Lajmi i fundit

John

Koronavirusi, shkon në mbi 650 mijë numri i vaksinimeve të kryera, Manastirliu: Vijojmë pa u ndalur drejt objektivit të 1 milion vaksinimeve