Sjellja e Ilir Metës si President? 59% e shqiptarëve thonë se është me opozitën, 35% e konsiderojnë institucional dhe 1% e bëjnë pro-Ramën

Për 59% të shqiptarëve qëndrimet dhe deklaratat e Presidentit Ilir Meta janë të pozicionuara pro opozitës. 35% e tyre thonë Ilir Meta është institucional dhe i pavarur, ndërkohë që 1% e radhisin me mazhorancën.


Lajmi kryesor:

Sondazhi i dytë i Piepolit në Report Tv/ Nëse votohej sot PS ruan bindshëm shumicën, më tepër se PD-LSI bashkë, që do të humbnin 2% të mbështetjes nëse dalin me vetëm 1 listë


K.T./a.m./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    40 subjekte zgjedhore, 35 parti politike dhe 5 kandidatë të pavarur regjistrohen në KQZ për zgjedhjet e 25 Prillit! Mendoni se është një numër:×

Lajmi i fundit

John

U dëmtuan nga tërmeti, lista me 28 pallatet që do të shemben në Tiranë