Meta i përjashtoi nga bisedimet për datën e zgjedhjeve, reagon Bardhi: Asnjë habi! Brinjët e Trekëndëshit të Bermudës konsultohen çdo ditë

1640003028_BARDHI1.jpg

Partia Demokratike nuk habitet nga fakti që nuk është thirr nga Presidenti Meta për tu konsultuar për zgjedhjet e ardhshme të pjesshme vendore.

"Asnjë habi nga qëndrimi i sotëm i Ilir Metës! Konsultimet mes trekëndëshit të Bermudës ndodhin çdo ditë, para dhe pas kamerave. Sot ishte teatri i radhës para kamerave", shkruan Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi në një postim në Instagram.

 


Lajmi kryesor:

Meta nuk fton opozitën për konsultime për zgjedhjet lokale, propozon 27 shkurtin ose 6 marsin: Basha të flasë me Taulant Ballën


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si e organizoi Shqipëria finalen e Conference League?×

Lajmi i fundit

John

Finalja e Conference League, Duka falënderon Ramën, Veliajn dhe të gjitha institucionet që ndihmuan në suksesin