Skedina e ditës në “Botërori +”, parashikimet e të ftuarve

Emisioni Botërori +

Pesë personazhet në emisionin “Botërori +”, duke nisur nga moderator Andi Kapxhiu dhe përfunduar me të ftuarin e ditës Shpati Kolgega, përfshirë edhe të përhershmit Andrea Marko, Eduard Prodani dhe Valbona Mhilli, kanë dhënë parashikimet e ditës për 3 ndeshjet e mbetura të ditës së sotme.

Ndryshe nga dita e djeshme, sot nuk kanë qenë të gjithë unison. Ja parashikimet e ditës së sotme:

(Skedina e Botërori +)

  • Sondazhi i ditës:

    7 dite para zgjedhjeve, a ju janë ofruar para ose favore në këmbim të votës?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

’Pa Gjurmë’/ Zhdukja e Bleona Matës reagon nëna e Begzim Isës: Vajzën nuk e rrëmbeu im bir, por gjejeni…