Skrapar, u fut në kanione me varkë, mbeti në lumin Osum, shpëtohet turistja gjermane/ FOTO

Skrapar, u fut në kanione me varkë, mbeti në lumin Osum, shpëtohet turistja gjermane/ FOTO

Në foto turistja gjermane e bllokuar në lumin Osum

SKRAPAR-Policia ka shpëtuar një turiste gjermane, e cila isha bllokuar poshtë kanioneve në lumin Osum.

Sipas policisë turistja gjermane me inicialet K.P. ishte së bashku me turistin H.P. Pasi ishin futur në kanione me varkë, K.P., e kishte lënë përgjysmë udhëtimin dhe për pasojë kishte mbetur në lumë.

Me ndihmën e punonjësve të Policisë, që përshkuan lumin me not në një gjatësi rreth 300 m, u nxor turistja jashtë kanioneve pa asnjë problem shëndetësor.Në foto turistja gjermane e bllokuar në lumin Osum

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Kërkohej nga drejtësia italiane për trafik droge dhe pjesëmarrje në organizatë kriminale, arrestohet 48 vjeçari në Tiranë! Pritet ekstradimi i tij

Kërkohej nga drejtësia italiane për trafik droge dhe pjesëmarrje në organizatë kriminale, arrestohet 48 vjeçari në Tiranë! Pritet ekstradimi i tij