POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Sondazhi në Report Tv: 75% e shqiptarëve kundër opozitës për djegien e mandateve

75% e shqiptarëve janë shprehur kundër vendimit të opozitës për djegien e mandateve. Nga sondazhi i publikuar nga Report Tv, 62.8% kanë votuar kundër, plus edhe 12.2% që shprehen se i kuptojnë arsyet, por janë kundër, rezulton se në total 75% janë kundër PD-së dhe LSI-së, ndërsa vetëm 16.7% e mirëpresin vendimin e opozitës.

d.ba.
Komento

Komente

  • Jeton këlluf gjoleka: 13/03/2019 20:44

    Po tani çfar do thot buçja fshatare mona e krimineli shal ngjit. Apo shumica e Shqiptarve nuk llogaritet po llogariten burgaxhit e kok pa larët.

    Përgjigju