POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Sondazhi/ Nëse nuk hapen negociatat me BE-në fajin e kanë protestat dhe kriza politike

Fajin nëse nuk hapen negociatat këtë vit 39.5% e shqiptarëve të pyetur nga GPF Inspiring Research ia vënë protestave të opozitës ndërsa 31 %  e tyre ia vënë klasës politike në përgjithësi përfshirë këtu qeverinë dhe opozitën, duke nënkuptuar mungesën e dialogut mes tyre.


19.5% do bënin me faj qeverinë shqiptare, dhe 9.2% do e lidhnin këtë me situatën politike në vend.


Lajmi kryesor:

Sondazhi i GPF/ 72 % e shqiptarëve kundër protestave të dhunshme të opozitës: Ndërkombëtarët të ndërhyjnë!


m.v./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • Haha: 15/05/2019 21:55

    Fajin e kemi vet qe lem injorant te na drehtojn keto 28 vjet

    Përgjigju