Sondazhi/ PD humb mbështetësit në Gjirokastër, PS në epërsi

Nëse zgjedhjet do mbaheshin sot 57% e zgjedhësve në Gjirokastër do votonin për PS ndërsa PD dhe LSI do pësonin një ulje të dukshme. Edhe Bindja Demokratike do fitonte një numër të konsideruar votash në këtë bashki.


Lajmi kryesor:

Sondazhi i GPF/ 72 % e shqiptarëve kundër protestave të dhunshme të opozitës: Ndërkombëtarët të ndërhyjnë!


  • Sondazhi i ditës:

    Gjyqtarë e prokurorë në 'sitë', a jeni dakort me rezultatet e deritanishme të procesit të vettingut?×

Lajmi i fundit

John

I mbijetuar i Holokaustit, kush është arkitekti i shquar hebre që u rikthye në Shqipëri dhe ndërtoi falas memorialin në Tiranë