Familjarët e 4 viktimave të 21 Janarit homazhe në bulevard (FOTO)

Sot në bulevardin 'Dëshmorët e Kombit' u zhvillua ceremonia përkujtimore për katër të vrarët në 21 Janar 2011. Familjarët dhe socialistët vendosën lule në vendin që u ekzekutuan.


Lajmi kryesor:

Sot 9 vite nga 21 Janari/ Familjarët e 4 viktimave homazhe në bulevard: Drejtësia e re, shpresa e fundit


Ora 12:12
Sot 9 vite nga 21 Janari/ Familjarët e 4 viktimave homazhe në bulevard (FOTO)
1 / 16
2 / 16
3 / 16
4 / 16
5 / 16
6 / 16
7 / 16
8 / 16
9 / 16
10 / 16
11 / 16
12 / 16
13 / 16
14 / 16
15 / 16
16 / 16
b.ha.//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është gati Shqipëria për sezonin e ri turistik?×

Lajmi i fundit

John

Shefi i shtabit të përgjithshëm francez u bën thirrje ushtarakëve të japin dorëheqjen pas nënshkrimit të letrës paralajmëruese të 'Grushtit të shtetit'